top of page

Lütfen aşağıdaki ders detaylarını okuyunuz!

  • Haftada bir saat, ayda toplam dört saatlik ders alımı için belirlemiş olduğum ücret 2800 TL'dir. Ödemeler aylık planlama çerçevesinde yapılmaktadır; yani belirli bir gün ve saati bir ay boyunca size ayırdığım için ödemeyi toplu olarak alıyorum.

  • Ayrıca, tüm ders alan öğrencilerim üye olduğu takdirde sayfamda bulunan Kütüphane sekmesine erişim hakkına sahip olup tüm materyalleri indirme imkânı bulacaklardır.

  • Programlar sekmesinde satış ortaklığı yaptığım programlara zaman zaman indirim kodları alabiliyorum. Bu fırsatlardan da faydalanabileceksiniz.

  • Derslere başladıktan sonra vazgeçme durumunda alınan ücreti geri iade yapmamaktayım. Ancak istediğiniz bir zaman diliminde tekrar ders programı yaparak kalan derslerinizi ortak gün ve saatte alabilirsiniz. 

  • İki veya üç hafta üst üste ertelenen dersler durumunda, maalesef dersleri iptal etmek zorunda kalabilirim. Çünkü size tahsis ettiğim günü başka bir öğrenciyle doldurabilirken, derslerinizi uzatmak beni mağdur eder. İptal edilen şey, sadece size tahsis edilen gün ve saat olacaktır. Ancak kalan derslerinizi istediğiniz bir ortak gün ve saatte alabilirsiniz, fakat size ayırdığım gün ve saati sabit tutmak için ödeme almak durumundayım.

  • Lütfen derslerinize tam saatinde gelmeye özen gösterin. Aksi takdirde geç kaldığınız süre ders saatinizden düşecektir.

  • Dersinize o hafta katılamayacak durumdaysanız, en az bir gün önceden haber vermenizi rica ederim.

  • Ders günlerinde aniden yapılan iptaller veya ben yazmasam gelmeyeceğinden haberim bile olmayacak zamanlar olduğunda bu beni oldukça zor durumda bırakıyor. Bu durum, bazı arkadaşlarımızın işleri nedeniyle planlarını değiştirmem gerektiğinde, önceden bilgi sahibi olmamı engelliyor ve bu da zamanın boşa gitmesine neden oluyor.Bundan dolayı, aynı gün içerisinde son dakika iptallerinde yada habersiz bırakıldığımda dersin yapılmış olarak kabul edileceğini bilmenizi isterim.

  • Ocak ve Haziran aylarında ders fiyatları güncellenmektedir. Güncellenen fiyatlar, altı ay ve üzeri süreyle devam eden öğrencilere yansıtılır. 

 

Ayrıca derslerinizin ödev kontrolü ve konu yoğunluğundan daha verimli geçebilmesi için, ilerleyen haftalarda haftalık 1.5 saat yada 2 saat almanızı öneririm. Bu şekilde, öğrendiğiniz bilgileri daha iyi pekiştirebilir ve gitar çalma becerilerinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.

Sizin için her hangi bir problem yoksa ders programımızı yapabiliriz.

bottom of page