top of page

Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Şartları

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen “Doğukan Volkan” tarafından işletilmekte olan https://dogukanvolkan.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

https://dogukanvolkan.com web sitesi Doğukan Volkan tarafından yönetilmektedir. İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak Doğukan Volkan'a aittir ve dogukanvolkan.com üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. dogukanvolkan.com sitesini kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı

Doğukan Volkan olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, dogukanvolkan.com sitesinde yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

dogukanvolkan.com sitesinde ve siteye bağlı olan mobil uygulamasında yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) Doğukan Volkan olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

Kullanıcıların tamamı, dogukanvolkan.com sitesini yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. dogukanvolkan.com dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı dogukanvolkan.com doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

dogukanvolkan.com olarak mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

dogukanvolkan.com sitemizde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. dogukanvolkan.com olarak, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

dogukanvolkan.com sitesini virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

dogukanvolkan.com sitesinde sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. dogukanvolkan.com sitesinin ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

dogukanvolkan.com bir sosyal medya sitesi olduğu için düzeni bozan kullanıcıların topluluğa mesaj gönderme yetkisi haber vermeden sonlandırılabilir. Mesaj yetkisi sonlandırılan ücretli üyeler kurs içeriklerine erişebilmeye devam ederler ancak sosyal medya ile etkileşimde bulunamazlar.

Ücretli Abonelik

dogukanvolkan.com adresinden aylık olarak abonelik yaparak sistemdeki tüm kurslara, materyallere ve forum sayfasına erişebilirsiniz.

Abonelik sistemimiz süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenmemektedir. Aboneliklerinin devam etmesini isteyen kullanıcılar tekrar abonelik ücretini yatırmak zorundalar.

Çekilen ücretlerin iadesi yapılmamaktadır.

bottom of page