top of page

DERS VİDEOLARI YAKINDA..

Merhaba arkadaşlar..

Gitar çalmayı öğrenmek için videolar oldukça faydalı bir kaynak olabilir. Yakın bir zamanda, başlangıçtan ileri seviyeye kadar uzanan ders videoları serisi hazırlayacağım. Bu dersler, gitar çalmayı daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için özel olarak tasarlanacaktır.


Başlangıç seviyesinde, akorlar, notalar, müzikal terimler ve teknikler gibi temel konular ele alınacak. Orta seviyede, temel becerilerin üzerine daha karmaşık teknikler, sololar, ritimler ve şarkılar öğretilecektir. İleri seviyede ise, teknik ve müzikal becerileri geliştirmek için ileri düzeyde etütler, sololar ve müzik teorisi konularına odaklanılacaktır.


Videolar, yüksek kaliteli ve net bir şekilde gösterilecektir. Her video dersi, açıklamalı ve görsel olarak zengin içeriği ile birlikte sunulacaktır. Ayrıca, her dersin altında ödevler ve pratik yapılacak alıştırmalar da yer alacaktır.


Ders videolarına erişmek için, bir üyelik sistemi oluşturulacak ve bu videolara tek sefere mahsus ücretli bir şekilde erişim sağlanabilecektir. Bu ders videoları, gitar çalmayı öğrenmek isteyen her seviyedeki öğrenciye, kolay ve anlaşılır bir şekilde gitar çalma becerileri kazandırmayı hedeflemektedir.
Sağlıklı ve müzikle kalın..

Opmerkingen


bottom of page